O nas
Indywidualne podejście do klienta i szeroki wachlarz naszych możliwości programistycznych sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdym oczekiwaniom w dziedzinie projektowania nowoczesnych stron internetowych.
Doświadczenie
Od wielu lat tworzymy strony internetowe dla dużych i małych firm, wdrażamy systemy informatyczne i dbamy o bezpieczeństwo. Doradzamy w kwestiach reklamy internetowej i pomagamy w promocji firm w Internecie. Skupiamy się na profesjonalnej i kompleksowej realizacji każdego projektu.
Konkurencyjne ceny
Sprawdzone procesy biznesowe pozwoliły nam zoptymalizować koszty naszych usług, dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjne ceny. Dla każdego Klienta przygotowujemy darmową, indywidualną wycenę. Doradzamy jak zmodyfikować wymagania projektu w celu sprostania założeniom budżetu.
Bezpieczeństwo
W dobie wielu zagrożeń ze strony ataków hakerskich i złośliwego oprogramowania, stosujemy mechanizmy, które maksymalnie minimalizują ryzyko nieautoryzowanego dostępu do danych. Szkolimy Klientów z zasad bezpiecznego zarządzania aplikacjami internetowymi i oferujemy usługi backupu, aktualizacji i monitoringu stron internetowych.

Oprogramowanie

/Joomla!
Joomla!
Joomla! to wielokrotnie nagradzany system zarządzania treścią przeznaczony do tworzenia nowoczesnych stron internetowych i aplikacji online. Jest łatwa w użyciu, stabilna i bardzo bezpieczna. Cechuje jest bardzo dobra optymalizacja dla wyszukiwarek i urządzeń mobilnych, oraz wielojęzyczność. Oferuje nieograniczone możliwości dostosowywania do konkretnych potrzeb.
/Wordpress
Wordpress
WordPress to najpopularniejszy i przeznaczone dla wszystkich system CMS, który kładzie nacisk na dostępność, wydajność, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Tysiące programistów pracują każdego dnia nad rozwojem i ulepszaniem jego funkcji. Oprogramowanie to jest proste i przewidywalne, ale oferuje również zaawansowane funkcje zapewniające sukces każdej firmy.
/Prestashop
Prestashop
PrestaShop to wydajne i innowacyjne rozwiązanie e-commerce ze wszystkimi funkcjami potrzebnymi do stworzenia nowoczesnego sklepu internetowego. Cechuje go atrakcyjny wygląd, łatwe zarządzanie produktami i zamówieniami, oraz relacjami z klientami. Posiada możliwość integracji z sieciami społecznościowymi oraz prezentacji produktów w różnych językach i walutach.
/Magento
Magento
Magento to najbardziej elastyczna i skalowalna platforma e-commerce. Jest przyjazna dla wyszukiwarek, posiada bogate funkcje i nieograniczone możliwości rozbudowy. Magento umożliwia tysiącom marek niezwykle szybki rozwój i skuteczne wprowadzanie innowacji.

Technologia

/HTML
HTML
/CSS
CSS
/JavaScript
JavaScript
/PHP
PHP
/MySQL
MySQL
/SSL
SSL

Nie czekaj!

Zamów darmową wycenę. W ciągu 24h otrzymasz od nas odpowiedź.