Portfolio

Szablony Joomla

Kontakt

Formularz kontaktowy

tel. +48 602481401

Hosting

Więcej informacji na temat promocji Hosting i domena GRATIS

PROMOCJA!!!
Specjalnie dla naszych Klientów domena internetowa i hosting GRATIS!!!

Strony internetowe

Strony internetowe projektowane i wdrażane przez nasz zespół to profesjonalne, funkcjonalne i nowoczesne systemy informatyczne. Specjalizujemy się w tworzeniu zarówno prostych stron internetowych jak i zaawansowanych technologicznie bazodanowych systemów korporacyjnych i eCommerce. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, krótki czas realizacji i konkurencyjne ceny.

Serwisy WWW
Nasze projekty realizujemy wykorzystując najnowsze technologie i standardy internetowe. Dzięki temu tworzone przez nas serwisy WWW są bezpieczne, niezawodne i przyjazne wyszukiwarkom. Elastyczność naszych rozwiązań pozwala na projektowanie stron firmowych, serwisów informacyjnych, portali społecznościowych, blogów, forów, portali korporacyjnych, magazynów internetowych i wielu innych systemów internetowych.

Sklepy internetowe
Wdrażamy sprawdzone i niezawodne systemy eCommerce, obecne w tysiącach sklepów internetowych na całym świecie. Projektowanie zgodne z regułami użyteczności pozwala zwiększyć zyski nawet o 100% w porównaniu ze zwykłymi sklepami internetowymi. Prostota obsługi sprawia, że baza artykułów może być aktualizowana nawet przez osobę nie znającą technik programowania.

Aplikacje internetowe
Modułowa budowa naszych systemów pozwala na wzbogacanie ich w oprogramowanie zwiększające atrakcyjność i funkcjonalność serwisów. Wdrażamy moduły takie jak wyszukiwarki, formularze kontaktowe, mapy dojazdu, galerie, systemy płatności, komentarze, ankiety, chaty, biuletyny, kanały RSS, mapy serwisu, księgi gości, systemy rezerwacji i inne.

 
© 2007 Extend Media