Portfolio

Szablony Joomla

Kontakt

Formularz kontaktowy

tel. +48 602481401

Hosting

Więcej informacji na temat promocji Hosting i domena GRATIS

PROMOCJA!!!
Specjalnie dla naszych Klientów domena internetowa i hosting GRATIS!!!

Serwisy WWW

Projektowane przez nas serwisy internetowe tworzymy na platformie Joomla CMS. Jest to zaawansowany system zarządzania treścią umożliwiający administrację, konfigurację i aktualizację z poziomu przeglądarki internetowej.

Indywidualne podejście
Każdy projekt traktujemy indywidualnie i dostosowujemy do potrzeb i wymagań klienta. Doradzamy przy wyborze domeny i hostingu. Przeprowadzamy analizę użyteczności. Oferujemy pomoc przy marketingu internetowym.

Nowoczesny wygląd
Współpracujemy ze światowej klasy grafikami i webmasterami. Nasze serwisy charakteryzuje atrakcyjna szata graficzna zaprojektowana według najnowszych trendów oraz funkcjonalny układ treści spełniający reguły użyteczności.

Sprawdzona technologia
Wdrażany przez nas system Joomla CMS jest stosowany i rozwijany przez miliony użytkowników na całym świecie. Dzięki temu nasze projekty są bezpieczne, innowacyjne i elastyczne.

Czas i cena
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii Open Source znacząco obniżyliśmy czas i koszty tworzenia strony. Zapraszamy do kontaktu z nami i uzyskania informacji na temat wstępnej wyceny i czasu realizacji. Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych realizacji.

 

 
© 2007 Extend Media