Portfolio

Szablony Joomla

Kontakt

Formularz kontaktowy

tel. +48 602481401

Hosting

Więcej informacji na temat promocji Hosting i domena GRATIS

PROMOCJA!!!
Specjalnie dla naszych Klientów domena internetowa i hosting GRATIS!!!

Pozycjonowanie

Badania wykazują, że w Polsce około 95% osób szukających informacji w Internecie korzysta z wyszukiwarek Google, Onet lub WP. Jednakże tylko 20% przechodzi na drugą stronę wyników wyszukiwania w przypadku, gdy pierwsza strona ich nie satysfakcjonuje. Wynika z tego jak ważna jest wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania.

Jak działają wyszukiwarki?
W uproszczeniu ustalanie rankingu stron w wyszukiwarkach opiera się na niezwykle prostej metodzie. Jeżeli użytkownik stwierdzi, że dana strona jest ciekawa to prawdopodobnie podzieli się tą informacją z innymi ludźmi. Być może opisze ją na swojej stronie, poleci ją na forum lub powiadomi o tym w inny sposób. Prawie zawsze do takiej informacji dołączy odnośnik (link) do opisywanej strony. Wynika z tego, że im więcej linków prowadzi do danej strony tym strona ta jest bardziej wartościowa i umieszczona zostanie wyżej w rankingu. W praktyce jest to o wiele bardziej skomplikowane, a algorytmy wyszukiwarek są pilnie strzeżone przez ich właścicieli.

Na czym polega pozycjonowanie?
Profesjonalne pozycjonowanie odbywa się już na etapie projektowania i tworzenia serwisu WWW. Tylko strony "przyjazne" wyszukiwarkom mogą liczyć na wysoką pozycję w wynikach. "Przyjazne" oznacza strony projektowane według standardów sieciowych i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Pozycjonowanie nie powinno też ograniczać się jedynie do zakupu linków w innych serwisach. Powinien to być proces opierający się na wielu różnorodnych działaniach prowadzących do zdobywania linków. Należy zawsze pamiętać, że interesujące i często aktualizowane strony same zdobędą wartościowe linki.

Dlaczego warto pozycjonować?
Badania wykazują, że pozycjonowanie w wyszukiwarkach jest obecnie najskuteczniejszą i relatywnie najtańszą metodą promocji w Internecie. To naprawdę się opłaca!

 
© 2007 Extend Media